27.03.2014 19:00

Kylie Minogue v Praze

Australská zpěvačka, která se na hudební scéně pohybuje již přes dvacet let a má na svém kontě dvanáct studiových alb, se vrací do České republiky. Vystoupí v Praze 21. října 2014 v rámci evropského turné Kiss Me Once Tour.

Všichni fanoušci Kylie Minogue, napříč všemi generacemi, mají další příležitost zhlédnout tuto popovou divu opět v akci naživo. Kylie totiž 21. října vystoupí v pražské O2 Aréně, do níž přiveze své evropské turné Kiss Me Once Tour. Toto turné vzniklo k propagaci nejnovějšího studiového alba, které je v pořadí dvanácté a vyšlo před pár dny, přesněji 17. března. Celé Kiss Me Once Tour zahrnuje 31 vystoupení v patnácti zemích a bude zahájeno ve Velké Británii. Pořadatelé koncertní šňůry slibují další výborný koncert. Jak je už známo, koncerty Kylie Minogue jsou vždy nezapomenutelné, jako tomu bylo například při turné Aphrodite Tour, během kterého v hale stříkaly obří vodotrysky do výše 20 metrů.

 

Čtěte také : Robbie Williams po jedenácti letech v Česku

 


V rámci pražského koncertu se můžou fanoušci těšit nejen na vypalovačky, které Kylie nahrála za svou dlouhou kariéru, ale hlavně na novinkové kousky z alba Kiss Me Once. Toto album bylo již dlouho očekávano, jelikož posledním vydaným albem bylo album Aphrodite z roku 2010. Horká novinka je prvním albem, které vyšlo u labelu Roc Nation Management. Výkonnými producenty, respektive producentkami, byly samotná Kylie a Sia, která je známá především díky kolaboracím s Davidem Guettou. Kromě zpěvačky Sii se na albu podíleli i další současní umělci. Mezi ně patří třeba Pharrell Williams, jenž si připsal skladbu I Was Gonna Cancel, nebo Ariel Rechtshaid, MNEK či Greg Kurstin. Z Kiss Me Once je zatím nejvíce známá písnička Into The Blue, která v těchto dnech zní v rádiových éterech.

 

 

 

Pro ty, kteří nějakým nedopatřením nikdy o Kylie Minogue neslyšeli: jedná se o nejznámější Australanku na světě, která se živí nejen jako zpěvačka, ale i jako herečka a designérka. Kylie Minogue je i velkou filantropkou. Coby zpěvačka, se do hvězdného nebe zapsala již v roce 1987 díky remaku skladby The Locomotion. Tuto písničku následovala smlouva s vydavatelstvím, a poté vydání debutového alba Kylie, které vyšlo v roce 1988 a bylo následováno dalšími alby. Kylie Migue je několikanásobnou držitelkou Brit Awards, cen ARIA, Grammy Awards a za svou kariéru prodala víc než 70 miliónů hudebních nosičů. Ve Velké Británii byla dokonce vyhlášena za nejvlivnější celebritu a obdržela prestižní vyznamenání Řádu britského impéria za přínos hudbě. Mezi její největší hity patří například skladby The Locomotion, I Should Be So Lucky, Love at First Sight, Spinning Around nebo Kids s Robbiem Williamsem, dále Can't Get You Out of My Head, All the Lovers a mnoho, mnoho dalších.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.