12.11.2014 7:00

OneRepublic: Second Round

OneRepublic dokazují, že jsou v nejlepší formě, která stále roste. Svou popularitu a úspěch dokazují tím, že prodlužují své turné, v rámci kterého v listopadu již podruhé letos zavítají do České republiky.

Přesně 14. listopadu 2014 vystoupí v Praze americké seskupení OneRepublic. Během devíti měsíců to bude již druhá zastávka v Česku, a opět má tato kapela našlápnuto k tomu, aby koncert vyprodala. Únorové vystoupení mělo být původně ve Velkém sále Lucerny, ale pro velký zájem a brzký nedostatek vstupenek se koncert přesunul do Incheba Arény, která byla v krátkém čase rovněž vyprodána. Na základě tohoto úspěchu se partička kolem frontmana kapely Ryana Teddera rozhodla přidat i koncert u nás.

Čtěte také: Jak se zrodily hvězdy OneRepublic 

Většina lidí a fanoušků si myslí, že kapela měla svou cestu na vrchol snadnou, ale opak je pravdou. O vývoji kapely jsme psali již dříve, viz článek, který si můžete přečíst. A co je u kapely nového od její poslední zastávky v naší domovině? Na základě fanouškovského úspěchu a prodejním rekordům desky Native vydala skupina reedici tohoto alba. Na této „nové“ desce se objevilo i několik novinek. Hlavní z nich je singl Love Runs Out, který v současné době boduje snad ve všech hitparádách a rádiových éterech. Mimo rozšíření desky Native dojíždí OneRepublic i první vlnu koncertů z jejich posledního turné, které bylo ve většině měst beznadějně vyprodané, a hned na ni navazují další koncerty.

 


Co se týká nadcházejícího koncertu, který se bude konat 14. listopadu v pražské O2 Aréně, můžou se diváci opět těšit na všechny hity kapely, včetně již zmíněných novinek z reedice Native. Díky větším prostorům O2 Arény oproti Incheba Aréně se můžou fanoušci určitě těšit na větší scénu. Již teď je jisté, že i lístky na tento koncert budou rozdělené podle segmentů na stání u pódia; stání; sezení podle kategorií. Věříme, že i druhý koncert bude originální a plný pozitivní energie, kontaktu s publikem a nezapomenutelných chvil.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.