01.08.2015 11:45

Bude nové album KISS? Gene Simmons by se další desce nebránil

Američtí rockoví pardálové KISS za sebou mají již pěkně dlouhou a úspěšnou dráhu. Pyšnit se mohou více než dvaceti deskami a nemalou popularitou po celém světě. Jak se však zdá, rozhodně neplánují svůj rock and rollový cirkus zabalit. Basák Gene Simmons totiž nedávno připustil, že by kapela mohla nahrát i další desku.

Světoznámá kapela KISS ještě rozhodně do důchodu nemíří. Své o tom dozajista ví každý, kdo navštívil některý z nedávných koncertů oslavujících čtyřicáté výročí existence skupiny. Nyní mají fanoušci těchto rockových velikánů i šanci, že jejich oblíbenci vydají za pár let další placku. O této možnosti se nedávno rozmluvil baskytarista Gene Simmons.

„Paul [Stanley] si myslí, že další album už nenahrajeme. Já si myslím, že ano. Například nedávno jsem napsal novou písničku a zněla přesně jako od KISS. Je to jednoduché: pokud budeme mít během času písniček víc, podíváme se na sebe a řeknem ‚Jdem do toho?'" říká s úsměvem Simmons.

Frontman kapely Paul Stanley se však do dalšího nahrávání příliš nehrne: „KISS se mohou posouvat pořád dál i bez nové hudby. Museli bychom mít vážně dobrý důvod k nahrání nové desky. A chuť. Prostě si myslím, že teď máme dost možností i bez nových písní."

Na druhou stranu, nic nemusí být ztraceno. Sám Stanley nakonec připouští, že by časem mohl změnit názor a vše je přeci jen možné. Jestli se tedy nakonec s Genem Simmonsem shodnou, zůstává záhadou.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.