31.07.2015 9:00

Bullet for My Valentine přichází s novou studiovkou

Britští metalisté Bullet for My Valentine již po páté zavítali do nahrávacího studia. Nyní nám přináší výsledek; nová deska s názvem Venom bude veřejně k dispozici od 14. srpna letošního roku.

Novinka má být v několika ohledech oproti předchozím nahrávkám BFMV speciální. Kupříkladu odchod baskytaristy Jasona Jamese jistě tvorbu uskupení v mnohém ovlivnil. James byl však nedlouho po té, co se od kapely odloučil, nahrazen. Nyní jeho místo zastává Jamie Mathias - bývalý frontman skupiny Revoker.

Další zajímavostí je, že Bullet for My Valentine průběžně k albu Venom vydávají krátké videoklipy ze zákulisí. Kromě toho ale již zveřejnili skladby No Way Out a You Want a Battle? (Here's a War), které se mimo jiné objeví i na nové desce.

Leader kapely Matthew Tuck vyjádřil, jak velká očekávání od vycházející studiovky má. Řekl, že věří v úspěch Venom, jakožto nejvýraznější metalové nahrávky letošního roku. Podle všeho by se mělo jednat o vůbec nejtvrdší věc z dílny BFMV.Album je k dispozici také v limitované edici, kterou bude možné objednat skrze oficiální webovou stránku Bulletů. Ta zahrnuje kromě klasického CD také vinylovou a kazetovou verzi, tričko, náramek a náhrdelník s logem skupiny. Bonusem všech vydání je kód umožňující předčasnou koupi vstupenek na turné Bullet for My Valentine v roce 2016.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.