21.11.2020 12:13

Black Veil Brides lákají na nové album prvním singlem Doporučeno

Rocková kapela Black Veil Brides v příštím roce vydá novou desku, z níž zveřejnili první ochutnávku.

Pátek 13. sice řada lidí vnímá jako nešťastný den, na tuto pověru ale nevěří členové skupiny Black Veil Brides. V tento den vypustili do světa novinku Scarlet Cross, k níž vzniklo i video. Skoro čtyřminutovou skladbu vizuálně kočíroval Patrick Fogarty, který má s Black Veil Brides spoustu zkušeností. Skoro bychom řekli, že je jejich dvorní režisér. Je podepsán pod klipy jako Knives and Pens (2009), Perfect Weapon (2010), Rebel Love Song (2011), In the End (2012), Goodbye Agony (2014) nebo The Vengeance (2019).

Singl Scarlet Cross je první ochutnávkou z nadcházející desky The Phantom Tomorrow. Sedmá řadovka má vyjít v roce 2021, přesné datum zatím neznáme, stejně jako počet skladeb a další podrobnosti.

 

 

V nedávném rozhovoru pro magazín Kerrang! frontman kapely Andy Biersack o albu prozradil: „Nemám rád termín konceptuální album, ale The Phantom Tomorrow takovým albem je. Jsou tam témata, myšlenky a momenty, které se sice od sebe odlišují, ale hlavním cílem je napsat dobrou rockovou nahrávku a postupně ji vystavět. Ne jen napsat popovou věc s opakovanými riffy.“

Pětice Američanů, která spolu hraje čtrnáct let, chystá i stejnojmennou komiksovou knihu.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.