12.11.2020 11:20

Foo Fighters oznámili nové album a vypustili první singl Doporučeno

Foo Fighters vydávají nové album. Foo Fighters vydávají nové album. Zdroj: oficiální facebookové stránky kapely Foo Fighters

Úspěšná skupina Foo Fighters v příštím roce vydá další studiovku. A nebýt koronavirové krize, venku by byla už letos.

Američtí Foo Fighters měli na letošní kulatý rok v plánu vydat jubilejní desátou desku. Kvůli pandemii koronaviru se však plány rozhodli pozměnit a nové album se vší parádou představit až příští rok, konkrétně 5. února 2021. Placka Medicine at Midnight nabídne v sedmatřiceti minutách devět skladeb.

Sledujte Musicweb na Facebooku:
 

Lídr skupiny Dave Grohl na jaře v rozhlasovém rozhovoru pro americké rádio ALT 98.7 o novince prozradil: „V polovině dubna jsme měli odstartovat turné, na které jsem se opravdu těšil, protože jsme dokončili desku, která se fakt povedla a nemohli jsme se dočkat, až ji lidi uslyší. Je plná strhujících a melodických rockových písní, které jsou tak trochu taneční. Ale ne ve smyslu EDM, diska nebo moderní muziky, ale má svůj styl. Osobně mi zvukově připomíná nahrávku Let's Dance (1983) Davida Bowieho.”

Foo Fighters z desky zveřejnili první ukázku v podobě singlu Shame, Shame, který premiérově odehráli v pořadu Saturday Night Live, kterým provází komik Dave Chappelle.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.