21.12.2015 17:00

Kdo se stane letošní bohyní metalu?

Simone Simons ze skupiny Epica, jedna z kandidátek Simone Simons ze skupiny Epica, jedna z kandidátek Zdroj: Oficiální facebookový profil skupiny Epica

Server Metalrocknews.com opět uspořádal hlasování, ve kterém mají fanoušci rozhodnout, kdo se letos stane bohyní metalu, tedy metalovou ikonou ženského pohlaví. Předpokládám, že jelikož se anketa nejmenuje „miss", nepůjde pouze o vzhled.

Ale co si budeme nalhávat, stejně to bude nejvýznamnější faktor, protože metalista se chce mít na co koukat, že jo. První příčku v minulých letech obsadila například bývalá frontwomanka Arch Enemy, Angela Gossow, zpěvačka bandy Within Temptation, Sharon Del Adel, nebo Amy Lee z Evanescence.

A Amy Lee vede i letošní hlasování. Se čtrnáctiprocentním odstupem za ní je v době psaní článku Lzzy Hale, zpěvačka kapely Halestorm, následuje Simone Simons z Epicy a Maria Brink z In This Moment. Na předposledním místě je dvojice vokalistek z Butcher Babies, Carla Harvey a Heidi Shepherd. Na posledním místě se zatím krčí s necelým procentem hlasů Jill Janus ze skupiny Huntress.

Zajímavé je, že podobné hlasování pořádá také server Loudwire.com. Chvíli jsem si myslel, že se jedná o stejnou anketu, ale pravděpodobně tomu tak není. Tam totiž úplně chybí třeba Amy Lee, první příčku místo ní drží Maria Brink, která si na Metalrocknews.com nevede zrovna dobře, a na seznamu se nachází také Mlny Parsonz z kapely Royal Thunder a dvojice Emily Armstrong a Siouxsie Medley z Dead Sara.Ať je tomu jak chce, hlasování na Loudwire.com už skončilo, ale toho na Metalrocknews.com se stále můžete zúčastnit. Tak co, která z kandidátek zapůsobí na vás? Za mě určitě Lzzy Hale.

Hlasovat můžete zde!

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.