23.01.2016 9:00

Na Lemmyho počest vznikla limitovaná edice Jacka Daniel´s

Po tom, co 28. prosince odešel Lemmy z Motörheadů do věčných lovišť, si jeho památku připomnělo mnoho lidí, včetně těch slavných. Nejprodávanější značka americké whiskey Jack Daniel's dokonce vyrobila limitovanou edici Motörhead.

Lemmy, ikona mnoha metalových, rockových a punkových srdcí, nás opustil 28. prosince kvůli rakovině. Jen čtyři dny po svých narozeninách a jen dva dny po tom, co se o své nemoci dozvěděl. Jeho smrt zasáhla mnoho lidí, ale mám za to, že by byl Lemmy mnohem radši, kdybychom si na něj místo smutku dali panáka.

A tak se na to pravděpodobně dívá i Jack Daniel's, největší výrobce americké whiskey, jenž byl Lemmyho oblíbenou značkou. Vyrobil totiž 288 lahví speciální limitované edice pojmenované Motörhead. Přestože stála jedna láhev 99 amerických dolarů, celá edice byla okamžitě vyprodána.

Limitovaná edice Jack Daniel's, Zdroj: Archiv společnosti Jack Daniel´s

Mimochodem - věděli jste, že po petici čítající skoro padesát tisíc podpisů byl Lemmyho nejoblíbenější drink, tj. Jack Daniel's s kolou, magazínem Food & Beverage oficiálně pojmenován podle něj? Tak neváhejte, běžte do hospody a dejte si na Lemmyho jednoho Lemmyho.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.