Kucharski mají nahrávku Beze jména Doporučený

Rytmicky a zvukově pestrý rockový kabátek ušili básním Jiřího Kucharského na druhém albu neotřelí klasici alternativy. Pod vedením nezaměnitelného zpěváka (Fru Fru, ex Pluto atd.) připravila třebíčská kapela Kucharski nahrávku „Beze jména“. Oproti debutu „Láska co bezhlavě bolí“, se současné skladby vyznačují košatějším zvukem a písničkovými formami.

Kucharski Kucharski Zdroj: Luděk Cigánek

Název „Beze jména“, které dostalo album podle jedné z písní na nahrávce, neplyne z nedostatku invence pro nalezení správného titulu. „Název odkazuje na to, co v každém z nás žije, umírá, miluje, tiká a nemá jméno ani pohlaví,“ vysvětluje leader kapely, Václav Bartoš. „Obal alba tuto myšlenku podtrhuje. Portrét – koláž je známá antropologická rekonstrukce prvního lidského mláděte, které také nemá jméno. A tohoto prehistorického, nevinného a radostného člověka má každý z nás v sobě.“ Kapela i nadále pracuje s texty a melodickým základem z dílny Jiřího Kucharského. Na novince zůstává i ověřená produkce v režii Václava Bartoše a Vladimíra Dudka.

Shodnou muzikantskou sestavu z prvního alba doplňuje smyčcové kvarteto BOSS4, se kterým by kapela ráda spolupracovala i na dalším chystaném albu. Na obrazovou koláž na skladbu „Moji malí lidé“ z prvního alba, kapela chtěla navázat řadou dalších klipů. Realizaci ale poněkud zpomalila současná situace a proti covidová opatření. Přesto se fanoušci mohou těšit na řadu koncertů a klipů, která kapela připravuje na letošní podzim.
Vytříbený zvuk posvěcený studiem SONO dodává punc originální nahrávce, která míchá rockový sound, folkovou alternativu i lyricky útočné texty v podání signifikatního zpěvu Václava Bartoše. Lahůdková hudební poezie s našlehanou alternativou, to jsou Kucharski na albu „Beze jména“.

 
Hudební skupina Kucharski vznikla v roce 2018 na popud básníka, výtvarníka a lékaře doktora Kucharského, který pro kapelu píše texty a zároveň se s kapelou zúčastňuje i na tvorbě hudby, přestože v kapele sám aktivně neúčinkuje. Domovské město kapely je Třebíč a velká část členů se již dříve setkala v hudebním tělese Fru Fru. Skupina Kucharski v květnu 2019 vydala své debutové album "Láska co bezhlavě bolí".

Sestava skupiny Kucharski :

Václav Bartoš, zpěv
Víťa Košíček, klávesy
Vítězslav Patočka, bicí
Adam Kotrba, basa
Vladimír Dudek, kytary

Napsal(a):

7 komentáře

  • Odkaz Komentáře Faneich pondělí, 21 listopad 2022 10:35 napsal(a) Faneich

    015, which became even more pronounced at 70 and 91 days P buy clomid

  • Odkaz Komentáře embelty sobota, 19 listopad 2022 01:15 napsal(a) embelty

    Abbreviations PAS, Patient Activity Scale; RAPID 3, Routine Assessment of Patient Index Data with 3 measures; CDAI, Clinical Disease Activity Index; DAS28, Disease Activity Score with 28 joint counts; ESR, erythrocyte sedimentation rate; CRP, C reactive protein; SDAI, Simplified Disease Activity Index; RA, rheumatoid arthritis; HAQ, Health Assessment Questionnaire; VAS, visual analog scale; Pt Global VAS, patient global assessment of disease activity VAS; Lab, laboratory value required; N A, not applicable; MDHAQ Multidimensional HAQ; 28TJC, 28 tender joint count; 28SJC, 28 swollen joint count; Pr Global VAS, provider global assessment of disease activity VAS; admin buy doxycycline online confidential

  • Odkaz Komentáře vawbady pátek, 11 listopad 2022 16:44 napsal(a) vawbady

    Y from the National Institutes of Health and National Science Foundation and to D purchase tamoxifen citrate online Long term AAS users may have serious underlying hepatic, renal, and cardiovascular disease, with hypertension and dyslipidemia common among chronic users

Zanechat komentář

?>