10.07.2014 15:00

Na Jungmannově náměstí v létě opět zazní hudba

Stejně jako loňský rok se uskuteční v Praze festival nazvaný Léto na Jungmaňáku, během šesti koncertních večerů se předvedou například kapela Prago Union, multiinstrumentalistka Iva Bittová či elektroswingová kapela Dirty Hookers.

Od 10. července do 14. srpna se na Jungmannově náměstí uskuteční každý čtvrtek koncert. Loňský ročník přilákal tisíce zvědavců a stejně jako tehdy bude pochopitelně i letos vstupné zadarmo. Jak říkají sami organizátoři ze sdružení Nerudný fest: „Od rodin s dětmi, přes mladé lidi až k seniorům, všichni se potkají na jednom místě. To je hlavní myšlenkou Léta na Jungmaňáku, oživit Prahu přes léto napříč generacemi. Na této myšlence již druhým rokem pracujeme s prostorem Era svět a věříme, že se nám to daří. První ročník přilákal tisíce návštěvníků a oživil prostor Jungmannova náměstí, v čemž hodláme pokračovat i letos."

 

Kromě již zmíněných kapel se zde představí ještě kapela Krausberry, The Tap Tap či reggae uskupení Mr. Cocoman a jeho „Solidní Vibrace". Snahou organizátorů je oživit prostor Prahy v době, kdy většina lidí jezdí po festivalech či dovolených mimo metropoli, aby si i Pražané užili kvalitní hudební program a příjemnou letní zábavu. Všechny koncerty začínají vždy od sedmi hodin večer.


Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.