08.12.2014 17:00

Němečtí Helloween mají opět našlápnuto do studia

Německá kapela Helloween v květnu 2015 vydá další desku Německá kapela Helloween v květnu 2015 vydá další desku Zdroj: Helloween.org

Power metalový tank z Německa, skupina Helloween, se chystá na svět uděřit další deskou. Nedávno tak zasedla do nahrávacího studia pod ochrannými křídly společnosti Nuclear Blast a pod vedením producenta Charlieho Bauerfeinda (Gotthard, Hammerfall), aby v květnu roku 2015 mohla pánovanou novinku vypustit do světa. 

Jedna z nejúspěšnějších kapel heavy metalové scény toto léto oslavila třicetileté výročí své existence. Helloween však třicítkou rozhodně nechtějí skončit, a tak sebevědomě pracují na novém materiálu v nahrávacím studiu MiSueno Studios na Kanárských ostrovech.

Nové album pro skupinu znamená také návrat k vydavatelské společnosti Nuclear Blast, u které ,,dýním" před časem vyšly už dvě nahrávky - The Dark Ride (2000) a Rabbit Don’t Come Easy (2003). ,,Mezi nahrávacími společnostmi Nuclear Blast rozhodně představuje skutečný heavy metal. Těšíme se, až budeme opět spolupracovat s tolika známými tvářemi," zhodnotil návrat ke společnosti současný zpěvák skupiny Helloween Andi Deris.

Také samotná společnost má z návratu kapely radost: ,,Jsme více než hrdi, že Helloween jsou opět součástí naší hudební rodiny. Znamenají pro nás více, než jen dvě úspěšné nahrávky. Společně máme velké plány a těšíme se na další úspěšnou spolupráci," prohlásil o opětovném navázání spolupráce majitel vydavatelství Markus Staiger. 

Poslední nahrávka kapely,  album Straight Out Of Hell z roku 2013, obsadila skvělé čtvrté místo na hudebním žebříčku v Německu a toto umístění si Helloween udrželi celých pět měsíců. Vzhledem k tomuto úspěchu a obrovské energii, která ve skupině stále dřímá, se dá očekávat, že květnová deska způsobí poctivou tlakovou vlnu mezi všemi metalheads...

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.