30.03.2017 18:19

The Dead Daisies vydávají živák a tematicky sdílí videoklip

The Dead Daisies jsou kapelou, která na scéně rockové muziky figuruje pět let, přesto jsou všichni její členové více než zkušenými hudebníky. Možná i proto loni v srpnu vydali už třetí řadovou desku. A skoro po roce se The Dead Daisies ozývají znovu, tentokrát s prvním živákem.

Hard rockoví The Dead Daisies mají dosud na svém kontě tři studiová alba a 19. května svoji sbírku oficiálně rozšíří. Tento den totiž vyjde jejich vůbec první živák, který dostal příznačný název Live & Louder. Kapela se proto rozhodla svoje fanoušky navnadit a vyslala do světa videoklip v živém provedení na singl Make Some Noise ze stejnojmenného cedla, které vyšlo na začátku srpna minulého roku.

{youtube}Y0CTt7ocThI{/youtube}

Podle slov zpěváka Johna Corabiho si hodně fanoušků psalo o živé CD/DVD, protože se jim jejich muzika líbí a mít nahrávky nejen ve studiové, ale i v živé verzi, to je to, co by si opravdu moc přáli. Kapela se do toho pořádně opřela, protože nejen, že přání vyhověla, ale dokonce bude Live & Louder k dostání v nejrůznějších formátech – klasické CD, vinyl, limitované boxy, které obsahují i DVD a fotobooklet nebo plakát, samolepku, placku, fotokartu, atd. Tomu se říká vstřícný krok směrem ke svým posluchačům.

Pokud se vám tento styl muziky líbí, určitě nepropásněte možnost vidět The Dead Daisies naživo, protože skvělou práci, kterou odvádějí ve studiu, uslyšíte i naživo. Koncert proběhne v rámci turné pojmenovaného The Live & Louder World Tour 2017 29. června v pražském Lucerna Music Baru a vstupenky jsou stále k dispozici v předprodeji.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.