31.01.2017 17:32

While She Sleeps posílají další ochutnávku z nového alba

Úspěšná britská metalcorová kapela While She Sleeps si za chvíli na své konto připíše třetí dlouhohrající album, které jim pomohli zrealizovat fanoušci. Kapela, která za pár měsíců navštíví Českou republiku, z něj vyslala další singl, ke kterému vydali i videoklip.

Když začátkem roku 2016 While She Sleeps oznámili plány na nové album, příznivci byli nadšeni. Mnozí možná ještě více, když se dozvěděli, že mohou být součástí toho všeho. Kapela totiž začala shánět prostřednictvím internetové kampaně finanční prostředky na náklady spojené s nahráváním a zkrátka vším, co k tomu patří. Za určitý příspěvek pak přispěvatel dostal určitý dárek a další výhody.

While She Sleeps se po deseti letech rozhodli jít vlastní cestou. Nezávislost na hudebním vydavatelství se jim vyplatila, fanoušci dokonce kapele poslali víc peněz, než bylo potřeba. Výsledkem se stalo album s názvem You Are We, které se dostane ven 21. dubna. Kapela z desky prozatím uvolnila tři singly, ten poslední nese stejný název jako album a kapela ho přinesla ve formě jednoduchého textového videoklipu.

{youtube}TM7DKXxAlH0{/youtube}

Kapela While She Sleeps tuzemské publikum miluje a letos se vypraví na festival Brutal Assault

brutal assault banner 2017

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.