02.04.2015 13:00

Suzi Quatro zahraje Praze i Brnu

Americká zpěvačka a baskytaristka Suzi Quatro se vrací do České Republiky. Naposledy se tu ukázala na podzim roku 2013 v brněnské Hale Vodova, pro velký úspěch koncertu se nyní vrací a dokonce se dvěma koncertními termíny. Zpěvačku i s její kapelou budete moct vidět 11. listopadu 2015 v pražské Lucerně a od den později (tedy 12. listopadu) v brněnském Bobycentru.

 

Suzi Quatro je pro mnohé legendou glamrocku a zároveň první frontwoman v historii rocku. Přestože je z ní už starší dáma, svoji energii neztrácí. Minulý rok oslavila 50 let své profesionální kariéry. Suzi nemusíme znát pouze z hudební scény, mohli jsme ji taktéž spatřit v několika filmech a také v pár seriálech. Rovněž účinkovala v divadle a momentálně má svůj vlastní rock and rollový pořad na stanici BBC.

Čtěte také: Bonnie Tyller a její koncertní triáda po Česku

Její kariéra začínala v kruhu rodinném – první kapelu založila se svými sestrami. V roce 1970 na pozvání producenta Mickie Mosta přijela do Anglie a chvíli na to vydávala svůj první singl – Rolling Stone. Výrazně prorazila až se svým druhým hitem Can The Can, který obsadil první příčku anglické hitparády. Poté její kariéra jenom stoupala, během prvních 7 let od druhého singlu prodala přes 55 milionů nahrávek. Mezi její další hity patří např. She´s In Love With You, Rock Hard, The Wild One, If You Can´t Give Me Love, Mama´s Boy a také duet s Chrisem NormanemStumbin In.

Vstupenky na listopadové koncerty si můžete zakoupit v síti Ticketpro, na pražský koncert od 840 do 1740 korun, na brněnský koncert od 640 do 2300 korun.

Média

Suzi Quatro - Can The Can

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.