23.06.2014 10:50

V Praze se chystá swingová tančírna pod širým nebem

Oficiální plakát akce Oficiální plakát akce Zdroj: oficiální facebooková stránka koncertu

Tanec v rytmu swingu pod širým nebem. Lákavá vidina se už tento týden stane skutečností. Akci v pražské Stromovce si vzal na starost oblíbený pořadatel Electro Swing Bohemia.

Proč se v létě pařit v klubu, když se můžete jít vytancovat ven? V Tiskárně na Vzduchu to ví. Jedinečný klub na samém kraji Stromovky v pátek 27. června přivítá swingovou Tančírnu ve Stromovce. A protože už v samotném názvu stojí tančírna, připravte se na to, že se bude tancovat. Neznalost swingových kroků je u všech dopředu omluvena. Jako první na programu je taneční skupina Cream Swing, která formou tanečního workshopu naučí všechny pohybu chtivé návštěvníky ty správné swingové kroky.

Po hudební stránce zazáří electroswingové duo Carlson Two. Dvojice německých DJů se umí pořádně opřít do pultu. Od klasických swingových melodií se dovedou elegantně přenést až do ostrých electroswingových rytmů v kombinaci s housem dubstepem nebo hip-hopem. To ostatně ukázali i na svém několikadílném setu The Evolution Of Swing. Následovat bude další, českému publiku důvěrné známé, slovenské duo Swing Thing a Papa Django. Jedni z nejvytíženějších electroswingových DJů u nás se ukázali na desítkách různých akcí. Kromě Evropy hráli i ve Spojených státech nebo Mexiku. I oni vykazují velký cit pro hudbu. To dokazuje bohatý repertoár. Nemusíte se zkrátka bát toho, že by točili pár nejohranějších hitů Parova a Caravanů pořád dokola (jak to bohužel spousta rádoby electroswing DJs dělá).

 

 

Tančírna ve Stromovce nabídne už tento pátek 27. června hudební i taneční vyžití všem, kteří mají blízko ke swingu a jeho elektronickým bratříčkům a sestřičkám. Venkovní prostředí Klubu V Tiskárně na Vzduchu k tomu přichystá jedinečnou letní venkovní atmosféru. Na programu jsou i šikovní DJs Carlson Two a Swing Thing s Papa Djangem. Nezbývá tedy než popřát hezké počasí bez deště a příjemnou zábavu. Lístky jsou k dostání v předprodeji sítě sms ticket.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.