02.11.2014 1:00

V únoru propukne v Brně největší electroswingový mejdan v Evropě

Swing Thing a Papa Django v únoru oslaví tříleté výročí a pro fanoušky si připravili pořádné překvapení. Do Brna přijedou Caravan Palace DJs a Bart & Baker. Pořadatelé slibují, že to bude největší electroswingová párty svého druhu v Evropě.

Electro Swing Fever je nejúspěšnější electroswingovou akcí v tuzemsku. Jejím srdcem je dvojice Dj’s Swing Thing a Papa Django. Když se před třemi lety dávali dohromady, nejspíš ještě netušili, jak obrovskou popularitu si díky electroswingu získají. Kromě výsadního postavení na české a slovenské scéně se pánové podívali i do mnoha dalších evropských zemí a zahráli si dokonce i s králem žánru Parov Stelarem. Ten si je už několikrát vybral jako předskokany pro své koncerty v Česku a na Slovensku. A protože nechtějí žádnou komorní oslavu, rozhodli se uspořádat Electro Swing Fever Anniversary - největší electro swingovou párty svého druhu v Evropě.

Fanoušci se mají na co těšit. Kromě dvojice oslavenců, která zahraje speciální set s živými nástroji, se v brněnském Bobycentru představí i celá řada zahraničních hostů, například Caravan Palace DJs, což je duo tvořené Arnaudem Vialem a Antoine Toustou. Jejich hudba založená na vkusném mísení živé hudby s elektronickými prvky a odkazem na jedinečného kytaristu Django Reinhardta je nenapodobitelná.

 

{youtube}EE7XkaFFtGE{/youtube}

 

Tím ale výčet hostů nekončí. Dalším velkým jménem jsou Bart and Baker. Ti se proslavili hlavně perfektními tanečními remixy swingových skladeb doplněnými tematickými videi. Do třetice se o váš tanec přihlásí italská kapela Swingrowers, která do Brna přiveze zbrusu nový repertoár ze svého nejnovějšího alba. A aby zábava pokračovala až do rána, představí se i známá jména z Electro Swing Bohemia Paolo di Maki a Max W. Jak už je u koncertů v této režii zvykem, hudbu doplní i bohatý doprovodný program, od klasického workshopu swingového tance až po akrobatickou show na lanech.

 

{youtube}ca8FkGJOu4g{/youtube}

 

Electro Swing Fever Anniversary odstartuje v pátek 20. února 2015 v brněnském Bobycentru. Největší electroswingovou párty svého druhu v Evropě nabídne nabitý Lineup, včetně přidané hodnoty v podobě workshopů a dalších artistických vystoupení. Electroswingový svátek by si určitě neměl nechat ujít nikdo ze skalních fanoušků žánru. Lístky jsou k dostání v předprodeji sítě Ticketpro od sto devadesáti korun.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.