24.06.2023 21:50

Zpěvák Hozier se chystá na koncert do Prahy Doporučeno

Andrew Hozier-Byrne Andrew Hozier-Byrne Zdroj: of.stránky

Pokud vás uchvátily emotivní písně současného irského hudebníka profesionálně známého pod jménem Hozier, můžete se těšit na jeho návrat do Prahy, na konci letošního roku - dokonce s novým albem "Unreal Unearth"

Andrew Hozier-Byrne, celým vlastním jménem, je jedním z nejvýraznějších hudebních umělců současnosti. Narozen a vychovaný v hrabství Wicklow na Irsku, Hozier se na mezinárodní scénu dostal po vydání svého průlomového singlu "Take Me to Church" v roce 2013. Tato píseň, která kritizuje institucionální náboženství a bojuje za LGBT práva, získala celosvětové uznání a byla nominována na Grammy za nejlepší píseň roku. Její provokativní videoklip se stal hitem a otevřel dveře pro Hozierovu následnou hudební kariéru.

 

 

Od té doby se Hozier zapsal do srdcí fanoušků po celém světě svým jedinečným hudebním stylem, který kombinuje prvky soulu, blues, folkové a indie rockové hudby. Jeho hudební tvorba je známa svými silnými a emotivními texty, které se často dotýkají sociálních a politických témat. S úspěchem jeho debutového alba "Hozier" a následného "Wasteland, Baby!", které dosáhlo prvního místa na americkém žebříčku Billboard 200, se Hozier stal jedním z nejznámějších a nejvlivnějších hudebníků své generace.

Na koncert jistě plný emocí se můžete nachystat na 6. prosince 2023 do Sportovní haly Fortuna v Praze. Prodej vstupenek v cenách od 1390 Kč bude zahájen v sítích Ticketportal 23. června od 16:00 hodin a pro členy Live Nation Klubu v síti Ticketmaster o den dříve, 22. června 2023od 10:00 hodin.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.