27.12.2016 18:51

Anthrax zveřejnili textové video k písni Suzerain

Jedni z prvních propagátorů thrash metalu a zároveň kapela patřící do velké čtyřky tohoto metalového subžánru – Anthrax – letos v únoru vydali všeobecně dobře přijatou desku For All Kings. Na té se nachází celkem třináct kousků a na jeden z nich tito Američané nyní natočili klip.

Jedenácté řadové album For All Kings nabízí téměř hodinu plnou thrash metalu v podobě, jakou od Anthrax můžeme očekávat, zároveň deska přináší další zvukové elementy, které ale nenarušují hlavní hudební linku. Po téměř roce kapela vybrala bezmála pětiminutovou skladbu nazvanou Suzerain a natočila k ní videoklip, který se vyznačuje především obrázky starověkých bitev, feudálních vládců a záběrů na šachy, vše je doplněno textem písničky.

{youtube}f3NJRZKvaic{/youtube}

Kytarista a autor textu Scott Ian k písni dodal: "Lidstvo dělá pořád dokola ty samé chyby. Člověk by předpokládal, že po tak dlouhé době náboženských, ekonomických a politických válek bychom přišli na to, jak spolu vycházet a žít v míru, ale nepřišli. To je to, co mě přitáhlo k myšlence této písně." 

Anthrax se v novém roce vydávají na evropské turné, nicméně jméno České republiky v něm zahrnuto není. Nejblíže naší zemi se představí v Německu, Polsku a Rakousku.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.