29.02.2020 17:30

Asking Alexandria vydá v roce 2020 svoji nejsilnější desku

Nejsilnější album skupiny Asking Alexandria. Alespoň tak o blížící se desce mluví frontman Danny Worsnop. Informace týkající se samotného alba, jako je například název či počet písní, zatím zveřejněny nebyly.

Britská metalcorová kapela Asking Alexandria, která se na zatím posledním eponymním albu, které vyšlo v roce 2017, žánrově odklonila a posunula se rockovějším směrem, dokončila práce na nové desce. Ta  vyjde v kulatém roce 2020. Frontman Danny Worsnop o ní promluvil pro australský magazín Heavy.

V rozhovoru říká: „Posledních pár měsíců jsme strávili střídavě ve studiu a mimo něj.  Psali jsme, nahrávali, ale zároveň jsme jeli turné. Ben (Bruce, kytarista, pozn. red.) a já jsme dali dohromady kolekci písní, které definují, kde se nacházíme jako muzikanti, jako umělci a jako lidé. Myslím si, že to je zatím ta nejsilnější deska, kterou jsme kdy udělali. Nemohu přesně říct, kdy vyjde nebo jak se jmenuje, ale rozhodně brzy přijde.“

 

 

V červenci vydala pětice hudebníků zbrusu nový singl The Violence, který opatřila více jak sedmiminutovým videem. Za ním stojí Jensen Noen, který s kapelou spolupracoval na videoklipu k písni Into the Fire ze zatím poslední eponymní desky.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.