03.03.2015 17:00

Bruce Dickinson podstupuje léčbu rakoviny

Na oficiálních stránkách Iron Maiden se objevila pro fanoušky nečekaná zpráva. Frontman Bruce Dickinson podstupuje léčbu rakoviny jazyka. Podle lékařů by měl být v pořádku již koncem května.

Z tábora britských Iron Maiden se ozvala nečekaná, pro fanoušky až šokující novinka o zdravotním stavu zpěváka Bruce Dickinsona. Těsně před Vánoci na rutinní lékařské prohlídce byl Brucovi na jazyku nalezen malý rakovinotvorný nádor. Naštěstí byl objeven včas a zpěvák má tak velkou šanci na úplné uzdravení. Nyní již absolvoval sedm týdnů chemoterapie a radioterapie, celá léčba má být však zažehnána až koncem května. I poté ovšem bude ještě několik měsíců trvat, než se Dickinson zotaví úplně.

Bubeník McBrain uvedl, že je tvář Iron Maiden v opravdu dobrých rukách a navíc i potvrdil, že je hotové nové album. Na letošek legendární Britové plánují i turné po Evropě, jehož přesná data se budou vypracovávat během Dickinsonovy rekonvalescence. 

 

 

O nadcházejícím turné i novém albu přijdou informace později, nyní však kapela žádá své příznivce o pochopení, trpělivost a respekt k soukromí celé zpěvákovy rodiny. Více informací veřejnosti předají na konci května.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.