07.03.2014 17:00

Nocturnal Breed představují první materiál z alba Napalm Nights Doporučeno

Norští black-thrash metaloví veteráni Nocturnal Breed vydávají po sedmi letech nové album a k poslechu nabízejí první song jako ukázku materiálu, který si pro novou desku připravili.

Jméno Nocturnal Breed může sice na první pohled pro nezasvěceného metalového posluchače znít jako název lokální thrashové rubačky, ovšem při hlubším prozkoumání bývalého lineupu se objeví známá jména. Kapelou Nocturnal Breed prošli rozliční členové blackových veličin, jako jsou Dimmu Borgir, Satyricon, Gehenna nebo Aeternus. Po sedmi letech vydávají Nocturnal Breed další řadové album Napalm Nights, na kterém znovu spojili svoje síly s kytaristou I. Maztorem. Aby však nebylo black metalových veličin málo, na desce hostuje krom původního kytaristy E. A. Rattleheada také samotný Nocturno Culto ze slovutných Darkthrone.

Jak je možné slyšet v písni Cursed Beyond Recognition, pánové se nepouští do žádných experimentů a nekompromisně si razí cestu vyváženou kombinací thrashe a black metalu, ovšem s moderním zvukem, který na thrashové scéně není zase uplným standardem jako v ostatních metalových odvětvích.

 

 

Album vychází pod labelem Agonia 11. března v různých edicích CD nosičů a vinylů, které je možno vidět ve videu výše. Na albu se bude nacházet 10 tracků řízného thrash metalu ze staré školy s legendární norskou blackovou příchutí. 

Nocturnal Breed - Napalm NightsNapalm Nights, přebal alba
Datum vydání:
11.března 2014
Formát: CD
Vydavatel: Agonia Records
Seznam skladeb:

1 - The Devil Swept The Ruins 
2 - Speedkrieg 
3 - Cursed Beyond Recognition 
4 - The Bitch of Buchenwald 
5 - Napalm Nights 
6 - Thrashiac 
7 - Dawn Campaign... Flamethrower Ridge 
8 - Under The whip 
9 - Dragging The Priests 
10 - Krigshisser 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.