14.01.2015 13:00

Saxon se rozhodli dokončit tour s náhradním bubeníkem

Saxon budou v turné pokračovat Saxon budou v turné pokračovat Zdroj: Saxon747.com

I přes dřívější prohlášení Saxon, že nechtějí bez svého bubeníka Nigela Glocklera v tour pokračovat, nakonec se tak stane. Nahradí jej Sven Dirkschneider, syn frontmana světoznámé kapely Accept.

Saxon byli zrovna v závěru celoevropského turné s názvem Warriors of the Road, když musel být Nigel Glockler hospitalizován. Momentálně je po dvou operacích kvůli mozkové výduti. Na zbývajících pěti termínech šňůry, které byly přesunuty na začátek února, bude sice přítomný (a bude vítat fanoušky s VIP vstupenkami), za bicí však neusedne.

Příjmení Dirkschneider proslavil především otec nahrazujícího bubeníka Udo Dirkschneider, který se do dějin zapsal jako frontman formací Accept a U.D.O. Spolupracoval také například s kapelami Lordi a Hammerfall. Avšak ani jeho syn Sven rozhodně není žádný amatér – je bubeníkem německé heavy rock’n’rollové bandy Damaged.

Jak bude tato kombinace fungovat? Nechme se překvapit. Je třeba připomenout, že se Saxon po úplném vyléčení Nigela chystají vrhnout na novou desku, která má být ještě letos vydána. Kdo by měl to štěstí a byl letos na jaře v Americe, mohl by si zajít na společné koncerty Saxon a Armored Saint.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.