28.01.2013 13:00

System Of A Down potvrdili srpnový koncert v Praze Doporučeno

Americko-arménská metalová skupina už se v České republice neobjevila celých patnáct let. Nyní se jejich přítomnosti všichni fanoušci dočkají. System Of A Down přijedou v původní sestavě.

Skupina System Of A Down je na hudební scéně již od roku 1994. Jejich celosvětový úspěch jim přineslo vydání jejich nahrávky Toxicity, které mimo jiné obsadilo první místo nejprodávanějších desek v Americe. Na jejich účtě se však v současné době nachází mnohem více nahrávek a alb, jako Mezmerize či velmi úspěšná deska Hypnotize. SOAD na určitou dobu pozastavili svoji činnost, avšak v roce 2011 se na koncertní pódia opět vrátili.

Všichni fanoušci metalové muziky se na americko-arménské legendy mohou těšit už 14. srpna, a to na pražském holešovickém Výstavišti v rámci Aerodrome festivalu. Čas, který pro SOAD bude vymezen, bude odpovídat jejich samostatnému vystoupení. Objeví se zde i další legendy jako punkoví NOFX nebo metal-corová skupina Killswitch Engage.

 

 

Prodej lístků je již spuštěn. Nejnižší ceny vstupenek začínají na 1 290 korunách. Za zmínku také stojí podpora osob ZTP, pro které je připravena speciální akce.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.