28.01.2013 17:00

Zimní Let It Roll je za dveřmi. Dostaví se Sub Focus i Pixie

Chase & Status Chase & Status Zdroj: fwdmusiq.wordpress.com

Po delší pauze, kterou si příznivci elektronické taneční hudby po loňském letním Let It Rollu dali, nastává opět čas na další akci, která zpříjemní zimní dny všem fanouškům drum’n’bassu i dubstepu. Na co se tedy můžete těšit?

Let It Roll se odehraje v Křižíkových pavilonech v Praze Holešovicích. Smetánka české i zahraniční taneční scény fanouškům ukáže své umění v polovině února. Čekat zde budou rovnou tři stage. Dvě se zaměří na drum’n’bass a třetí bude lákadlem pro fanoušky dubstepu.

Viper Recordings stage na svých prknech rozsvítí takové hvězdy, jako jsou anglický producent Sub Focus, dále pak duo Matrix & Futurebound,  australský Shockone, slovinský Smooth a spousty dalších. Druhá stage oblíbeného brandu Drum& Bass Arena přinese úspěšného českého producenta jménem Forbidden Society, oblíbeného českého Pixieho a další jména jako Break, Disaszt nebo třeba mladý A-Cray. A konečně GetDarker Stage se zaměří na dubstepovou část a producenty jako Emalkay či Icicle. Návštěvníci nepřijdou ani o tvorbu oblíbeného Darksidea nebo obhájců Dubstepblogu, a to Stifler Selecta & Dirty Little Toaster.

 

 

Zimní Let It Roll roku 2013 se pro mnohé jistě stane dnem plným skvělé hudby a nových zážitků. Rozsáhlý line-up by měl uspokojit všechny chuťové hudebně taneční buňky. Letošní 15. únor se stane dnem hudební elektronické extáze.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.