13.03.2012 13:45

War From A Harlots Mouth zničí Matrix

Ve středu 21. března zaútočí na pražský Matrix sestava velmi zajímavých kapel v čele se známými německými mistry chaotického metalu War From A Harlots Mouth. Už tak lákavého headlinera podpoří australští řezníci Thy Art Is Murder a americká deathcoreová formace As Blood Runs Black. Na co se návštěvníci můžou těšit?

Především na pořádnou porci death metalu. War From A Harlots Mouth podává v současné době jednu z nejoriginálnějších forem tvrdé muziky, ve které se mísí surovost death metalu s promyšleným math metalem a všudypřítomným hardcoreovým feelingem. WFAHM na sebe upozornili v roce 2007 zajímavým albem Transmetropolitan, ve kterém mixují prvky death metalu a jazzu v salvách off time riffů. Následná alba In Shoals (2009) a zatím poslední MMX (2010) potvrdila pozici Harlotů jako stoupající hvězdy - jednak kapely s obrovským potenciálem a zároveň kluků, kteří si na nic nehrají. Vzhledem k činorodé aktivitě kapely měli čeští fanoušci Harloty možnost už několikrát vidět a pokaždé se jednalo o nezapomenutelný zážitek.

Jako support vystoupí americká deathcore formace As Blood Runs Black, která má na kontě dvě desky - Allegiance (2006) a Instinct (2011). ABRB se Čechům představili před pár lety v Abatonu, kde sypali songy především z první desky a rozhodně se bylo na co dívat.

Třetí kapela by také neměla zůstat bez povšimnutí. Jde totiž o surovce Thy Art Is Murder z australského Sydney, kteří svůj technický deathcore protkaný nekompromisním death metalem vpálili do drážek CD s názvem The Adversary. Album bylo velmi dobře přijato a reprezentativní vzorek - Soldiers of Immortality se dočkal natočení klipu.

Jako první obecenstvo rozehřejí další Australané Bermuda, o kterých zatím v našich končinách není moc slyšet, návštěvníci se tedy budou muset nechat překvapit. Lístky na akci lze získat na stránkách pořadatele, na místě nebo v síti Ticketpro.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.