29.05.2013 7:00

Chaotic roztančí i nábytek v pokoji

Kdo tě dneska roztančí, kdo zvedne obě ruce, kdo ti asi dneska prozradí, že pojedeme v kuse celej den a celou noc? Skupina Chaotic ve svém novém singlu s názvem Move it. Pod názvem singlu it se skrývá hodně důvodů k pohybu i český text. Spolu se singlem představuje kapela také videoklip.

Singl a klip, to jsou poslední počiny skupiny Chaotic. Početná sestava hudebníků odpovídající správnému reggae naladění dala dohromady skladbu Move it, která přes svůj anglický název obsahuje český text, o kterém prohlásili, že je pro někoho o ničem a pro někoho o všem.

 

 

V rytmu heavyweight reggae s balkánskými dechy Move it nejen rozhýbe, ale společně přišli vyčistit si hlavu a zapomenout spěch, jak v singlu zpívají. Skvělá terapie do deštivých dnů. Skladba pozvolna graduje, až dosáhne svižného tempa, které nenechá nikoho jen tak sedět.

Přečtěte si také o chystaném koncertu reggae kapely Grondation

V klipu se objevují nejdříve oči a pak zpívající ústa spolu s hudebními nástroji, pod kterými tančí členové kapely, a taky mnoho dalších lidí v neustávajícím pohybu částic, představují trochu masopustní průvod, trochu každého z nás. 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.