10.06.2013 17:00

Xindl X: Singl Casio bude mít klip

Xindl X točí klip Xindl X točí klip Foto: David Cysař

Xindl X se pustil do natáčení klipu k singlu Casio. Písnička z poslední desky Lá$ka dostane audiovizuální podobu a naváže tam, kde skončil klip písně Štědrý večer nastal. Premiéru chystá Xindl X během prázdnin.

Xindl X spolu s režisérem Jaroslavem Fuitem pracuje na dalším klipu. Tvůrčím prostorem se stal singl Casio. Klip dostal podtitul Ježíšek vrací úder a měl by navazovat na vánoční píseň Štědrý večer nastal. „Věřím, že kdo má rád černý humor, si v něm přijde na své,“ říká o svém novém projektu Xindl X. Jak bude Ježíškův úder vypadat není jasné, ale už je jisté, že klip bude k vidění poprvé o prázdninách.

Parodická píseň, ve které se Xindl X naváží nejen do rapperů, ale i do několika známých zpěváků a hraje si s jednoduchými verši, jež jsou završeny refrénem „Mám rozehrát svoje Casio? Asi jo!…“, se dočkala velkého ohlasu u posluchačů, přestože původně měla být určená hlavně k představování členů kapely při koncertech.

 

 

Xindl X o singlu pronesl: „Píseň Casio je parodie všech těch mačistických rapperských textů, kde rappeři s oblibou opěvují sami sebe, jací jsou borci, jak ,mají fejm' a jak ,jedou bomby'. V našem songu jsme to záměrně přetáhli do extrému. S ohledem na to, jak jsou naše singly oblíbené u dětí, připravili jsme pro rádia jemnější verzi, ve které neopěvujeme své schopnosti postelové, ale své schopnosti taneční. Věřím, že ale i tak ta parodie z toho nezmizela a písnička si udržela svůj vtip.“

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.