10.07.2015 9:00

Slayer vydali další ukázku z nového alba

Slayer přichází s další skladbou z nového alba Slayer přichází s další skladbou z nového alba Zdroj: Facebookový profil skupiny Slayer

Již delší dobu se ví o tom, že Slayer pracují na nové desce. Veřejnosti právě představili už třetí track z očekávané novinky. Ten se jmenuje Repentless, stejně jako celé album, a zatím sklízí velice pozitivní reakce.

Před písní Repentless byly uveřejněny ještě skladby When The Stillness Comes a Implode. Celou studiovku kapela plánuje na prodejní pulty uvést 11. září letošního roku a podle všeho bude rozhodně o co stát.

Nejnovější věc z desky je ve srovnání s těmi předešlými považována za nejtypičtější pro Slayer. Kytarista Kerry King ji označil za "Hannem hymnu" - píseň, která ctí památku bývalého člena skupiny, Jeffa Hannemana.

Hanneman zastával spolu s Kingem hru na kytaru a byl rovněž zakládajícím členem Slayer. Bohužel však před dvěma lety zemřel na jaterní cirhózu, což nejen zasáhlo zbytek uskupení, rodinu zesnulého a fanoušky, ale i zkomplikovalo nahrávání nového alba. Zřejmě se na něm však objeví i nějaký materiál, který vznikl ještě Hannemanovou rukou.Aby toho nebylo málo, tvorbu Repentless určitě poznamenal i vyhazov bubeníka Dava Lombarda. K tomu došlo v únoru 2013, tedy ještě před smrtí kytaristy. Důvodem pro tuto razantní změnu byla údajně hádka s kapelou týkající se finančních záležitostí. Na bicí nástroje nyní hraje Paul Bostaph, který je vyjma spolupráce se Slayer známý pro své účinkování v Exodus, Forbidden, Systematic a Testament.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.