11.06.2013 13:00

Sting se vrací na scénu s novým albem

Britský zpěvák a bývalý člen skupiny The Police připravuje v září vydat nové album. Sting je držitelem šestnácti cen Grammy a může se pyšnit miliony prodaných alb.

Sting se do středu dění hudební scény vrací po desetileté pauze, a to s novým autorským albem. Album, které ponese název The Last Ship, by mělo vyjít během září. V České republice by se na pultech obchodů mělo objevit přesně 20. září. The Last Ship nabídne fanouškům dvanáct písní, které byly napsány pro stejnojmenný muzikál. Tento muzikál se nejdříve začne hrát na Broadwayi již příští rok. Co se týká alba, to nabídne již zmíněných dvanáct singlů z muzikálu plus písně, které vznikly při jeho přípravě.

 


Album The Last Ship vyjde pod hlavičkou Universal Music. Produkce se ujal Rob Mathes, který už má za sebou několik spoluprací nejen se Stingem, ale is dalšími umělci. Spolupracoval například s Ericem Claptonem, Eltonem Johnem a dalšími. Samotné album bude k dispozici v několika formátech. První variantou je jednodisková verze. Druhou je dvoudisková deluxe edice a pro největší fandy vyjde super deluxe edice, která kromě singlů přinese i speciální balení. Milovníci gramofonů a klasického poslechu hudby se mohou těšit na vinylovou verzi.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.