21.11.2013 13:00

Studio Gamma Ray lehlo popelem

Frontman a kytarista Gamma Ray, Kai Hansen, přes kapelní facebookové stránky oznámil, že jejich studio v Hamburku bylo nejspíše zcela zničeno při pondělním požáru. Vydání nové desky Empire of the Undead je tak zatím v nedohlednu.

Velké skladiště, kde se nacházelo i domovské studio kapely Gamma Ray, Hammer Studios, zachvátil v pondělí velký požár. Podle serveru mopo.de šest místních kapel přišlo o své vybavení, zkušebny a Hammer Studios bylo zcela zničeno!

 

V pondělí večer Kain Hansen na oficiálních facebookových stránkách kapely oznámil: „Ahoj všem, díky za váš zájem. Jsme v pohodě, už jsme na turné v Jižní Americe. Studio je nejspíše zničeno, více budeme vědět, až budou mít hasiči vše pod kontrolou. Tady je ta ironická část: jsme na nábřeží jezera a nadcházející živé album Deep Purple právě bylo na tom místě zmixováno. Vzpomeňte na Smoke On The Water…

 

 

Gamma Ray, kteří jsou nyní na krátkém turné po Jižní Americe s Helloween, měli naplánováno se brzo do jejich studia v Hamburku vrátit, aby mohli novou desku dokončit. Empire of the Undead, jejíž vydání bylo naplánováno na začátek roku 2014, se tak na pulty obchodů dostane později.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.