28.10.2013 17:00

Lordi přijedou nadělovat do ČR - dvakrát

Mikulášskou nadílku nám letos rozdají Lordi, monstra až z dalekého Finska, která si u nás udělají dvojitou zastávku v rámci Tour Beast Or Not Tour Beast European Tour. Oblíbená parta v čele s Mr. Lordi bude 5. prosince nadělovat v pražském Meet Factory a o den později ve zlínském Masters of Rock Café.

Nové album s názvem To Beast Or Not To Beast vyšlo už v březnu tohoto roku a u nás si svoji premiéru odbylo na festivalu Masters Of Rock ve Vizovicích, kde Lordi svým koncert strčili do kapsy i Malmsteena.

To Beast Or Not To Beast bylo nahráno na přelomu minulého roku ve WireWorld Studio se známým producentem Michaelem Wagenerem, který už dříve spolupracoval s takovými velikány, jakými jsou Metalica, Ozzy Osbourne, Megadeth a další. Na novince se také poprvé představili nový členové Lordi, klávesista Hella, který nahradil Awu a bubeník Mana, který převzal otěže po Otusovi.

Čtěte také: MOR 2013 - Sobota: Když dva dělají totéž, není to totéž

K novému albu a sestavě frontman kapely Mr. Lordi, řekl: „Cesta k novému albu byla opravdu strastiplná. Nicméně, nová sestava nám dodala novou energii do nahrávacího procesu a do alba samotného.

Zpěvák také okomentoval obal desky: „Obal desky je vlastně součástí většího obrazu. Původní obal také obsahoval tuto klasicky oděnou dámu držící lebku s rohy, ale nebyla hlavním motivem ne obalu. Něco na tom nesedělo, takže jsem začal experimentovat s více verzemi. V té době byl název alba Upgradead a při vytváření obalu už jsem s tím názvem počítal.

A Mr. Lordi pokračuje: „Ale po změně konceptu obalu už se ten název tolik nehodil. Ani jsme ho nepovažovali za nějaký světový název. Náš kytarista Amen přišel s konečným názvem, který se perfektně hodil pro obal i pro desku.

Prvním singlem alba se stala píseň The Riff, ke které se v jednom z pražských supermarketů natočil také videoklip.

 

 

Lordi – To Beast Or Not To Beast
Datum vydání: 1. 3. 2013
Formát: CD
Vydavatel: AFM Records
Seznam skladeb:

01. We're Not Bad For The Kids (We're Worse)Lordi-To-Beast-Or-Not-To-Beast-cover
02. I Luv Ugly
03. The Riff
04. Something Wicked This Way Comes
05. I'm The Best
06. Horrifiction
07. Happy New Fear
08. Schizo Doll
09. Candy For The Cannibal
10. Sincerely With Love
11. SCG6: Otus' Butcher Clinic

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.