02.01.2015 7:00

Jsou známy nové termíny Metal All Stars

Evropské turné hvězdného metalového projektu Metal All Stars má opět stanovené termíny na svou jedinečnou show. Evropská část odstartuje právě v Praze, a to 24. dubna 2015 v klubu Forum Karlín.


Koncert přesunuli organizátoři z prosince 2014 kvůli neodkladným povinnostem některých muzikantů. V dubnu se však již karlínská hala rozezní hlasy a nástroji hudebníků, které v jeden večer a na jednom pódiu uvidíte pouze v takovém projektu, jakým je Metal All Stars. Zakk Wylde, Joey Belladonna, James LaBrie nebo Cronos je jen část z metalových hvězd, jejichž zesilovače rozburácí Forum Karlín na více než tři hodiny. K nim se přidá i nově potvrzený Paul Di'Anno, bývalý člen legendárních Iron Maiden. Celkem kolem patnácti velikánů, kvůli kterým by šla většina metalistů na patnáct koncertů.

Ušní bubínky nám na velkolepou show připraví dvě kalifornské kapely. Předskakovat bude v zámoří již zavedená melodic power metalová kapela Cage. Tato pětice má ve Spojených státech již roky velkou fanouškovskou základnu, hlavně díky energickým koncertním výkonům. Druzí z předskokanů jsou mladší Superfix hrající chytlavý alternative hard rock / metal. Nejvýraznější postavou této skupiny je Kalen Chase, který sbíral před pár lety zkušenosti s Korn.

Je nad slunce jasné, že nás v dubnu čeká neopakovatelná show. Známé metalové ikony budou hrát jak svojí tvorbu, tak skladby svých kolegů z žánru. Dá se tedy říct, že show vydá za několik koncertů najednou. Pokud by taková nesmírná porce metalu pro vás stále byla málo, lze zakoupit k běžnému lístku ještě osobní setkání s hudebníky za cenu 1500 korun, které proběhne od 18 hodin. Hudebníci budou hrát svou autorskou hudbu, očekávat však lze i coververze jiných skupin. 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.