20.07.2015 18:00

Legendární heavy metalisté Manowar opět navštíví ČR

Jeden z nejzákladnějších pilířů heavy metalu - hudební skupina Manowar - znovu zavítá do České republiky. Termíny jejich tuzemských vystoupení jsou hned čtyři, všechny přibližně v polovině ledna příštího roku.

Nářez v podobě četných koncertů Manowar, který bude naši zemi počátkem roku 2016 čekat, je slušně naporcovaný. První z vystoupení se uskuteční 14. ledna v ostravské ČEZ Aréně, den poté formace svou show předvede v Brně pod střechou Haly Rondo. Po třech dnech se kapela nakonec přesune do Prahy, kde ve Foru Karlín zahraje dokonce dva dny po sobě: 19. a 20. ledna 2016.

Vstupenky je možné zakoupit ve standardních předprodejích a cena se jako obvykle liší v závislosti na tom, zda na akci hodláte sedět či stát. Paradoxem těchto performancí Manowar je, že za lístek na stání dáte větší finanční obnos než za místenku k sezení. Možná se počítá s tím, že si fanoušci na těchto koncertech budou chtít pořádně zapařit. Vstupné se pohybuje v rozmezí od 790 do 990 korun. 

Dosud poslední příležitost vidět tuhle partu metaláků živě mělo české publikum letos v lednu taktéž v Ostravě. Celé turné proběhlo k desce Kings of Metal MMXIV, kterou skupina vydala vloni. Co se týče budoucích vystoupení, zřejmě kapela odehraje i nějaké premiérové skladby - během nadcházející zimy se totiž chystá vydat nové album.

Manowar se dali dohromady v americkém státě New York před pětatřičeti lety. Ze zakládajících členů v uskupení stále působí zpěvák Eric Adams a baskytarista Joey DeMaio. Anoncovaná studiovka formace bude její čtrnáctou v pořadí a určitě bude o co stát!

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.