The Tap Tap: Už jsme trochu dál

Přípravy kapely The Tap Tap na další velkolepou akci, pořádanou 21.února 2015 od 15 hodin přímo pod sochou Svatého Václava na Václavském náměstí v Praze, vrcholí.

The Tap Tap The Tap Tap Foto:Eva Makovská/musicweb.cz

Mimořádný koncert UŽ JSME TROCHU DÁL bude pro všechny zcela zdarma a kromě muziky si diváci budou moci vychutnat vtipný moderátorský doprovod Ládi Angeloviče s Martinem Zachem, spoustu významných hostů a nejlepší příklady integrace a inkluze hendikepovaných v České republice.
Jedním z exkluzivních hostů koncertu je operní zpěvačka Daniela Valíčková, která se hudbě věnuje už od malička a má za sebou vystupování s různými orchestry v ČR i v Anglii. Daniela si vystřihne part Mařenky v Prodané nevěstě, kde se setká s dalším hostem koncertu, Radkem Žaludem, jenž se ujme partu Kecala. Dále si Radek Žalud zazpívá ve známém Řiditeli autobusu. Ve stejném hitu se k The Tap Tap připojí také Xindl X a přidá se i v písničce Svět se zbláznil, kterou napsal pro frontmana TapTapáků Jirku Holzmanna. Při slavné Známce Punku se k Jirkovi Holzmannovi přidá další host a tím nebude nikdo jiný než Honza Haubert z kapely Visací zámek.

 


Dále se můžete těšit i na učitele, muzikanta a sportovce Arnošta Doskočila. Svou účast potvrdil také radní pro kulturu Jan Wolf, který chce podpořit integraci a začleňování znevýhodněných do hlavního vzdělávacího proudu a předseda výboru pro výchovu, vzdělávání a sociální politiku zastupitelstva hl. m. Prahy Patrik Nacher se slovy: „Tento koncert podporuji ze dvou důvodů. Z dlouhodobého, protože znám The Tap Tap roky, pravidelně je poslouchám (a ještě více moje manželka). Jsou pro mě důkazem, že zdravotní postižení není handicapem pro zapojení se do společenského života, pro zábavu, pro dlouhodobou a smysluplnou aktivitu. Z krátkodobého pohledu proto, že se aktuálně diskutuje o (ne)začleňování dětí se zdravotním postižením do hlavního vzdělávacího proudu a členové kapely The Tap Tap jsou krásným příkladem toho, že dnes jsme už opravdu někde jinde, že jsme v této věci trochu dál, než si někteří myslí".
Dlouhodobý partner The Tap Tap, Ford Motor Company, podpořil koncert UŽ JSME TROCHU DÁL a generální ředitel Fordu Jan Laube si zahraje v písničce Moje volba na tubu.

Čtěte také: The Tap Tap si ve státní opeře opět seděli za svým

Jak je vidět, máme se rozhodně na co těšit, takže 21.2. v 15:00 sraz na Václaváku, klidně si vezměte kulichy a rukavice, ale The Tap Tap je zárukou toho, že Vám zima rozhodně nebude !

Další informace

  • Název akce: The Tap Tap: Už jsme trochu dál
  • Datum: sobota, 21 únor 2015
  • Místo: Václavské náměstí
  • Cena: zdarma
Napsal(a):

Zanechat komentář