01.04.2012 19:00

Apríles: Vyberte si kapelu, která na festivalu zahraje

Demokracie dorazila už i na pódia festivalů. Nyní máte možnost ovlivnit výběr kapel na letošním Aprílesu. Na základě hlasování veřejnosti totiž budou vybrány dvě kapely, které na Aprílesu zahrají. Ale pozor, hlasování probíhá jen do 4. dubna.

Na Apríles můžete vyrazit do pražské Stromovky za necelý měsíc. Pořadatelé si navíc pro své příznivce připravili i aktivitu, díky které se kdokoli může zapojit do samotné organizace festivalu, a to prostřednictvím hlasování na webu festivalu. Výsledky hlasování rozhodnou o tom, jaké kapely na Aprílesu vystoupí. Dvě vítězné skupiny se následně utkají i o účinkování na Majálesu.

Pro všechny účastníky festivalu se chystá celá řada zajímavých akcí. Workshopy a muziku si příchozí budou vychutnávat plnými doušky. Apríles nezná hranic a zábava poteče plným proudem. Zúčastnit se mohou lidé všech věkových kategorií. Díky dobrovolnickému duchu celého festivalu je vstup zdarma, ať jste dospělým nebo dítětem.

Čtěte také: Apríles 2012 dobude pražskou Stromovku již na konci dubna

Již druhý ročník festivalu naladí Stromovku do tónů plynoucích z nástrojů kapel Hentai Corporation, Merely Wild, zpěv, rap a kytarové riffy kombinující City of Autumn, punk-rockoví BoneBroke a na metalové vlně jedoucí Self Defence. Tuto barevnou paletu také samozřejmě doplní kapely, které své nástroje budou ladit na přání účastníků hlasování.

Pořadatelé Aprílesu vypsali soutěž, do níž se mohly přihlást kapely napříč všemi možnými žánry. Přihlašování bylo již ukončeno, ta nejdůležitější část však ještě několik dní potrvá. O všech přihlášených kapelách se totiž hlasuje. Ty s nejvyšším počtem hlasů budou moci na festivalovém pódiu vystoupit.

Festival Apríles startuje 28. dubna ve 13 hodin. Představí se nejen tanečníci a šermíři, ale i žongléři a akrobaté. Jejich kousky budou návštěvníci moci nejen sledovat, ale některé si budou moci dokonce vyzkoušet na vlastní kůži. Hudební část festivalu rozjíždí svá vystoupení v 15 hodin a do večera se nezastaví. Do 4. dubna ještě můžete tento hudební program ovlivnit. Volný vstup je pro všechny bez omezení.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.