11.11.2014 17:00

Epica v lednu přiveze album The Quantum Enigma

Holandská skupina Epica se 20. ledna 2015 vrátí do Čech. Na turné u příležitosti vydání desky The Quantum Enigma se zastaví v pražském MeetFactory. 
 
Nizozemská hvězda symfonického metalu Epica letos na jaře vydala nové album The Quantum Enigma. Během koncertní šňůry v červenci zavítala i do Vizovic na festival Masters of Rock, kde odehrála velmi energickou show. Na nášup čeští fandové nemusí čekat dlouho, šestice hudebníků pod vedením Marka Jansena vystoupí v Praze za necelé tři měsíce.
 

Čtěte také: Epica otevřela albem The Quantum Enigma novou éru

 
V druhém desetiletí existence zní kapela mnohem moderněji a dravěji než kdy předtím. Upustilo se i od operních výkonů zpěvačky Simone Simons, orchestru a pěveckému sboru je však Epica stále věrná, stejně jako textům o životě a kvantové fyzice. O pravdivosti se můžete přesvědčit s písní Victims of Contingency, ke které byl minulý týden vydán videoklip. 
 
I hosté, s nimiž Epica dorazí do hlavního města - tedy londýnská skupina Dragonforce, se letos vytasili s šestou studiovou nahrávkou. Pro speed metalové Angličany se jedná o druhé dílko, na kterém se vokálů chopil Marc Hudson. Dragonforce ze svého stylu nikam neuhnuli a tak je Maximum Overload ohromnou náloží rychlosti, jíž má na triku převážně Herman Li
 
Na energický projev těchto dvou partiček se můžete těšit 20. ledna v pražském klubu MeetFactory. Předprodej vstupenek byl zahájen již před několika měsíci, ale jsou stále k mání v klasických předprodejích.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.