17.04.2013 7:00

Klus, Kryštof a další zahrají na Slavnostech pivovaru Ostravar

Ostravar se po dvouleté pauze vrací se Slavnostmi pivovaru Ostravar a 8. června otevírá své brány. A to nejen fanouškům piva, ale i fanouškům hudby. Slavit se bude za hudebního doprovodu kapel Kryštof či Vypsaná Fixa. Na pivní svátek zalétne i slavík Tomáš Klus.

Kde se sejde to nejlepší z české a slovenské hudební scény? U piva. Neboť přijedou zahrát na Slavnosti pivovaru Ostravar 8. června. Na pódiu se vystřídají Tomáš Klus, Kryštof, Wohnouti, Horkýže Slíže a Vypsaná Fixa, ale jejich výčtem zábava nekončí. Kapel, které zahrají k pivu a k poslechu, by mělo být minimálně deset.

Ostrava bude hostit kapely i jejich fanoušky již s úderem pravého poledne a pořadatelé slibují deset hodin kvalitní zábavy. Zatím v pivovaru probíhají technické a bezpečnostní přípravy pivního svátku. „Při tak silné sestavě kapel, pestré nabídce piv i doprovodném programu očekáváme velkou návštěvnost. Vždyť jen kapela Kryštof nedávno vyprodala ostravskou ČEZ arénu,“ říká manažerka značky Zuzana Cieciotková.

 

 

Svátek piva, který proběhne v pivovaru již potřinácté, jako důkaz toho, že půjde o nefiltrovanou zábavu, dostane každý plnoletý návštěvník ke vstupence i jednoho Ostravara Nefiltr, které je zároveň jedním z posledních lákadel z pivovarnické dílny Ostravaru. Vyhlídky na výběr piva jsou pestré, ale finální line-up slibuje sládek až těsně před slavností.

Přečtěte si také rozhovor s Tomášem Klusem

Předprodej vstupenek již začal. Zaskočit si pro lupen je možné do Ostravského infocentra v Nádražní ulici, na Pivní pohotovost u pivovaru Ostravar nebo na web, kde jsou k sehnání zatím ještě za 150 korun, později budou za 250 korun.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.